Myšlenky ... ^^ :)*

18. února 2011 v 13:03 | ladyxo
Ahoj..přemýšlím jak začít… asi takhle ..... každý si žejeme svůj svět… svými myšlenkami,svědomím,minulostí apod.  A každý svět ma svoje výhody a nevýhody ten reálny je ale ze všech nejtěžší. Reálný život je jako bludiště , pokud jen jednou jedinou špatně odbočíš  tak už se nemusíš dostat k východu . A někdy jsme na tom rozcestí a musíme se rozhodnout, kterou cestu zvolíme. Ten Virtuální život je asi takovy ' střední '  protože když nastane nějaká chyba tak stačí zmáčknout tlačítko ' delete ', ale zase je takový tajemný nevíme, kdo se skrývá za obrazovkou.

   A pak je  tady ten svět kdy si žijeme svými  myšlenkami a sny . Ale někdy nás ty myšlenky dokážou rozčilit. Ale je to krásny svět je tak  jednoduchý a odehrává se tak jak my chceme a myslím že každý by si měl ten svůj myšlenkový život žít . .......
Někdy se cítím jako v bludném kruhu, ať se snažím jak se snažím tak nemužu najít způsob jak sněho vyjít , člověk se muže omluvit , muže odpustit ale v jeho srdci bude pořád bolest a trápení . A už nikdy nebude jako předtím. Bolest člověka totiž poznamená. Ale může se z chyb poučit.
          
    Svět myšlenek se mi líbí ale stejně nejlepší je ten reálny protože nevíš jaké nástrahy tě čekají a myslím si že bez překážek by to nebyl ani život aspon mě by určitě nebavilo kdyby se mi pořád vše dařilo a nic by mě nelákalo to zkusit protože bych věděla že stejně se mi to povede... tím chci říct že život by byl prostě moc jednotvárný. A myslím že to tak má byt aby byly v životě překážky, člověk se  pak i dobře cítí když ví že tu nástrahu překonal.
PS: To je jen první článek...bude jich víc jsou to prostě moje myšlenky které se mi během dne honí v hlavě. a nedají mi spát .....

happy

Vaše

Lady Xo

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog ?

Ano
Ujde
Nic moc
Ne

Komentáře

1 Barbachnavilain<3 Barbachnavilain<3 | E-mail | Web | 18. února 2011 v 20:02 | Reagovat

pekny..

2 ladyxo ladyxo | Web | 18. února 2011 v 21:05 | Reagovat

Dík....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama