Yees :P Bálim to ^^

22. února 2011 v 20:13 | ladyxo |  -> Crazy diary <-
  Balím všechny ty smíšené pocity. Prostě chci mít v hlavě, no dá se říct, uklizeno. Takže se asi nebudu traumatizovat dnešním ubohým světem. Budu myslet sama za sebe a na sebe. ANO. Budu sobec. Ten největší. Budu myslet na sebe, v tom okruhu i na lidi, bez kterých bych to snad ani nebyla já. Je to jako jedno velké srdce slepeno z kousků. Každej člověk je jeden kousek v srdci. pokud se tam jednou dostal, myslím si, že tam navždy zůstane :). A když někoho ztratíš, je těžké se vyrovnat se ztrátou toho dílku. Hodně těžké. No, ale to jsem zase odbočila.
  Prostě jsem tím chtěla říct, že budu tím, kým chci. Budu dělat to co chci a budu mít ráda co chci. Vypadám jako emo, barbie nebo scene? Tak jo. Ser se do mě lásko. Nadávej mi, urážej mě. Myslíš si že mi ublížíš? Ne. Pslouchám Miley Cyrus, Tokio Hotel, nebo prostě něco, co ti neleze krkem? Dobře, vykřič to všem, ať to taky ví, že jsem jiná. Že nejsem jedna z tuctu. Je mi to jedno. Smějte se mi, všichni. Myslíte že mě to bolí? Ne. A proč ne? Jakto? Vždyť teď mám fňukat jako nějaká chudinka a plazit se na kolenou pro odpuštění. S TÍM JE KONEC. Už nikdy víc.Doprošovat se k tobě, k někomu tak naivnímu a blbému, co neuznává nikoho jiného kromě sebe?
No to pěkně děkuji. Pokud se s někým budu chtít bavit, budu. A taky musí chtít on se mnou, že ;). Ale nenechám se urážet někým takovým, jako jsi ty. Je to přece můj život brouku, a pokud mi ho chceš znepříjemnit, jseš na špatný adrese, bejbe! MUCQ.
  Tímto chci taky kromě toho říct, že pokud jste z těch, co je moc neberou, nebo máte malý sebevědomí, nevzdávejte se bože. Nejděte s davem, jen proto, že to chtějí druzí! Pokud to chcete vy, je to jiná. Každý má jednat tak, jak to cítí! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog ?

Ano
Ujde
Nic moc
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama