Březen 2011

Happy day

31. března 2011 v 21:46 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-
Ahojte jak se máte ? Já se mám fajně byla jsem s kámoškou ( Mona xp ) na bruslích . Sme jely a tam opravujou takový dum a dělníci zapískali a ten jeden na nás něco ve smyslu proč na nás pískáte :D Tak my na něj - asi ne no , nemáme zapotřebí . :DD Prostě dementní a pak sme jely zpátky tak sfijáku :DD sme šly po obrubníku na těch bruslích pač tam byla new asfaltka :D a ted se dívame a lidi si to tam normanlně po té cestě . Tak my jak kravy po obrubníku :DD a prostě další také sfijáčky . Prostě fakt fajn den. Ted' něco hledám na netu do ajiny o africe. :/ a nic nemužu najít . Tyjo ještě pišem ze zemáku jej :DD budu muset vstávat v 5 :D abych se aspon trochu našprtala :// :PP No nic já končím.
Přidávám --> dvě kusovky <--
Dobrou noc a sládké sny -> vaše Lady Xo <-

Yes, smile returned .

30. března 2011 v 21:35 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-
AHojte zlatíčka jak se máte ja super byla jsem se venku :)) ANo slyšítě dobře byla jsem venku,přeprosila jsem totiž mamku že i když mám zaracha at mě pustí ven že vždyt je přeci tak nádharně a že sem dneska dostala z ajiny za 3 tak že bych si zasloužila a navíc se nemusím zítra do ničeho učit . Tak nakonec obbměkla a pustila na hodinu ven takže aspon že tak .
Jinak dneska se docela nudím . Není co dělat. Už se těším na zítra . Dvě hodiny tělocviku <3 Yees :)) Ale odpo :/ dvě hodiny občanky to zas bude :DDD Musím zlobit a bych psala trest a nemusela se zapojovat do jeho hodiny :DD No nic já už jdu spinkat tak dobrou MVR :-*

Přidávam kusovku :)))


Dobrou noc :) A sladounké sny

Bezvaa !!! Za tohle jsem na tebe fakt naštvana....!!!!

29. března 2011 v 16:36 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-
Ahojte jsem fakt naštvana :( :/ Grr.. Matka mi prostě dala zaracha .. že se prej malo učím , mám špatný znamy atd. A za vše muže ta ! '' vyjebana '' škola ! Prostě venku je nadherně a ja prostě musím sedět doma a zewlit ( nudit ) :(( Asi to nepřežijů . Nevíte co bych mohla dělat ? PLease poradtě mi jinak asi se unidumí k smrti.


Ke všemu ta mamka ja tu ležim a sem na notu a ta se semnou furt háda . Mám ji jako ráda ale ted' momentálně ji Nenávidím! :/ Jako fkt na prd.. Jak by ji bylo když je venku tak krásně a ona by musela sedět doma v pokoji a nudit se :/ No nic ja jdu musím se učit jinak se asi vzájemně s mamkou zabijem. Večer jetsli mě nenačape a nebo mi to dovolí na blog něco přidám. Tak zatím Čaues :/

Kusovkáá 12

28. března 2011 v 21:22 | Lady Xo |  -> Kusovkýý <-
Ahojte jak se máte , Já dneska fajně , ve škole v pohodě :) Odpoledne jsem byla venku a pak sem se už sla dívat na Tv ma Superstár - Noah , Harich , Alžběta a Celest jdou dál :)) Ale Noah <3 Nej :))
Asi už pujdu spát páč rano musim vztávat v 5 tak se tu mějte doubrou noc
Přidávám --> kusovku <--


Fotopříběh - part1 :)

27. března 2011 v 18:14 | :) LadyXo and Monaxp

Přátelství vs. Láska

Beat a Orča ( Ladyxo and Monaxp )jsou už řadu let kamarádky , všude spolu jezdily a byly jako sestry ale co stane když se objeví láska ... ? Orni je totiž dlouho zamilovana do Dominkia ale vše se to zamotá. A To si mužete dozvědět v tomto příbehu ( članku ) :D :)

Pokračování příště


Hodnocení od Miky na muj blog

27. března 2011 v 16:24 | :)) |  -> Články <-
Celkový vzheld (první dojem) -> 1-5 b.
Články (jestli mě zaujmou atd.) -> 1-10 b.
Menu (přehledné,nepřehledné,líbí,...) -> 1-5 (škol.známkou)
Styl (sladěné barWičkÝý,...)- 1-100%
Celkový vzhled: 3,5 b.
ththfrog4.gifČlánky: 7,5 b. máš zajíamvé články, nejhezčí jsou kusowky a moc zajímavé Fashion ;)
ththfrog4.gifMenu: 2 přehledné je, to jo ale je moc prázdné a nezajímavé zkus to nějak vylepšit
ththfrog4.gifStyl: 68% Okraje stránky jsou fakt super ale vůbec neladí ke stránce a to záhlaví taky, ten podklad záhlaví je úplně odlišný
Závěr: Blog na první pohled vypadá skvěle ale ty barvy do sebe vůbec nezapadají :( .. články jsou naopak super ;)

Ahojte :))*

26. března 2011 v 19:45 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-
Ahojte moji zlatí :)* jak se máte ja sem mám fajn jak sem spala u te kamošky Monyxp tak ještě u ní jsem a ještě tu budu jendu noc takže fajně ještě vyfijime a podrbeme :DD pecka že :))DD Jinak dneska super den začaly jsme nákupem v 3nci a skončily šíleně palivyma těstovinama, To se prostě nedalo ty těstoviny :DD jsme byly červené jak rak a celou pusinku vypalenou . :DDD Ale ted už dobre . Právě papám Merci mnam :** Jinak v noci se zase nevyspíme mno nejmin do 5 budem vzhuru. :DD Jinak v tom městě jsem se "konečně" ostřihala. Mám to zkracené a sestříhane ( zitra dam foto) dneska tu totiž nemám Kabel :PP a ještě sem si koupila novy deodorant od Nivei :DD Taky jsme už začaly fotit ten fotopříběh takže se mužete brzy těšit na první díl.

Jinak včerejšek byl taky fajny jak pes :)* :D Vysfijely sme se jako vždy. Zachvili jdeme na supesrtár -> Noah Elenwood :>) A další. takež super
A pak dlouhe zachvaty smíchu a kecaní bude :) A co vy jak jste se dneska měli ja fajně :)) Večer ještě možna něco přidám takže zatím se mějte nejlíp jak to jde :)** Vaše Lady Xo

Hello my dear friends , nepochopím tu ubohost.

25. března 2011 v 23:00 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-
Ahojte blogeři , neuveřite prostě jak je lidská hloupost hrozná :D Prostě .. Se tu semnou jedna holka pohadala kvuli toho že sme se s kamoškou ( monaxp ) na ni v hodinách s prdele pořád dívaly . Není to prostě demence xD Jakoo ja se tu fakt nehodlám hadat , :D Prostě ... Jako nwm co k tomu říct . Prostě nikdo není dokonaly a když ti někdo řekne že si namyšlený kvuli toho že nosíš Make-up a řasenku ! Prostě ja fkt s těch některých lidí nemužu . To je prostě moc i na mně .... ale víte co ja nemám potřebu si ničit den a hadat se jak malý debil kvuli každe ko*otině , NE a NE a NE ja si nenechám od někoho sekýrovat co mám a co nemám dělat a co mam a nemám nosit apod. Nač si ničit život zbytečnými hádkami . Prostě se jen mohu nad tím všem sfijet jak je někdo tak ubohý . Když má kolem sebe partu lidí tak je king ale kdyby byl sám tak sedí někde v koutě a drží hubu .

Proč nekoho teší si dělat z někoho p*ču . Nikdo není dokonalý a i kdyby nosil pytel od brambor tak je to jeho věc. Lidičkové řeknu vám toto když vás někdo bude kritizovat za vaše názory, za to co nosite apod. Nehledejte chybu v sobě ale v něm. Zustante prostě takoví jací jste . Jediny trapák/trapka jetotiž on . Serte na to co o vas řikaj , a budtě spokojení sami se sebou . Protože vy jste originál a druhý takový člověk jako jste vy už nikdy nebude . Mějte se radí takoví jací jste a budtě rádi že jste zdraví.
Už asi pujdu nechci si tím zbytečně zatěžovat hlavu mějte se hezky , krásne sny a dobrou noc . :-****
PS: tady máte obrázeky2 v 1

25. března 2011 v 18:33 | Lady Xo |  -> Crazy diary <-

AHojte zlatíčka :* jak se máte :) já se mám very good. Jsem u kamošky Monaxp a budu u ní spát takže to bude pařba jak cíp .... pecka ne :D A co vy jak jste se celý den měli ? :)) doufám že fajn . No nic ja valím za ní vola mě takže musím Bye pak budou fotečky a pod. ( C.č.)

Kusovkáá 11

24. března 2011 v 21:07 | Lady Xo |  -> Kusovkýý <-

Summer,Happy,Love,Conversce,Color to vše vemě vyvoláva tento obrázek . Prostě smíšené pocity